Jdi na obsah Jdi na menu
 


Francova Lhota-Val.Klobouky

8. 5. 2010

Obrazek4Francova Lhota-Val.Klobouky2Obrazek

8.5.2010

16:30

 

Francova Lhota-Val.Klobouky 4:2(2:1)

ObrazekDajčar 2, Kuriš, Bambuch-Dubčák, Pechanec

Obrazek60.Trojáček, 71.Pechanec, 84.Novák P., 83.Častulík

ObrazekPerutka

Dne 8. Května sehráli kloboučtí dorostenci mistrovské utkání ve Francově Lhotě. Hosté byli vyhecovaní s předešlého utkání, kdy porazili tým z prvního místa tabulky.

Hned v úvodních minutách to bylo znát ,když Pechanec prostrčil míč k Dubčákovi ,který se krásně uvolnil a z hranice velkého vápna, vystřelil k bližší tyčce skákavou střelu, která domácího golmana trošku zaskočila a stav se rázem změnil na 0:1. Po deseti minutách hry, kdy po ztrátě hostů vyrazil po lajně domácí hráč a přesprintoval  obráce a střelou z úhlu do horního rohu branky srovnal stav na 1:1. Potom Dubčák kolmou přihrávkou uvolnil Sáblíka , který  dokázal odcentrovat a v pokutovém území se krásně dokázal prosadit hlavičkou Pechanec , ale jeho střelu k tyčce pěkně vyrazil domácí golman na roh, ze kterého už pak nic nebylo. Po protiútoku domácích se zase na levé straně uvolnil přes 3 hráče domácí křídelník a druhým téměř stejným jako vyrovnávajícím gólem zvýšil stav na 2:1.Potom po faulu na půlce hřiště hosté rychle rozehráli a Sáblík našel lobem přes obranu Pechance, ale ten se nechal zmást hvizdem z tribuny a přestal hrát a z veliké šance pak už nic nebylo . V první půli se už nic vážného nestalo, až na pár přímých volných kopů, které stejně směřovali ,,pánu bohu do oken“.A šlo se na přestávku za nepříznivého stavu pro hosty.

Hosté do druhé půle vyrazili s velkým odhodláním otočit nepříznivé skóre. Stále si vytvářeli šance, hra se ze 70%  hrála na polovině domácích, ale hosté vytvořené šance nedokázali využít. Až do 70. minuty, kdy Pechanec vypichl míč domácímu stoperovi a tváří v tvář domácímu golmanovi se nemýlil a srovnal stav na 2:2. Ikdyž atmosféra nebyla pochvalující, hosté si dále vytvářeli šance a chtěli otočit stav. Potom se ale hra začala vyrovnávat a z rohového kopu domácích se prosadil přes bránícího hráče domácí hráč a nekompromisně zakončil hlavičkou do horního rohu branky a zvýšil stav na 3:2. Potom šel sám na hostujícího golmana domácí hráč, ale golman reflexivním zákrokem vyrazil  míč na roh. V úplném závěru přišla další pohroma v podobě volného přímého kopu, míč přistál na hlavičce domácího útočníka a ten zmařil šanci vyrovnat a zvýšil stav na 4:2. Do konce zápasu se už nic nestalo a tak zápas skončil v prospěch domácích 4:2.

Sestava:Beněk-Trojáček, Novák P., Kudela(Obrazek46.Častulík), Graclík,

Kocourek, Sáblík, Dubčák(C), Kováč, Pechanec,

Ház(Obrazek46.Maček)

Trenér:Marcaník L.

Francova Lhota
Tým Val.Klobouky
17
Zápasy 17
4. Umístění 11.
33
Body 11
9 Body pravdy -13
10/3/4
V/R/P 2/5/10
4/2/2
Doma 2/2/4
6/1/2
Venku 0/3/6
39:24
Skore 23:41
Štítná-Fr.Lhota 4:1
Minulý zápas

V.K.-Hulín 2:1

5:1 Podlesí
Nejvyšší výhra doma 5:1 Mladcová
0:6 Mladcová
Nejvyšší výhra venku -

2:3 Štítná

Nejvyšší prohra doma 0:4 Bylnice
4:1 Štítná
Nejvyšší prohra venku 5:1 Štítná
Dajčar-13
Nejlepší střelec Sáblík-10
4
Čisté konta 0