Podlesí-Val.Klobouky 2:2(1:1)

Obrazek45.Blažek(vlastní Kudela),80.Krumpholz-19.Pechanec,68.Sáblík

ObrazekMičkal

Dne 7.11.09 sehrál dorost 14.kolo soutěže v Podlesí.

V úvodních minutách měli navrch domácí. Ale Klobouky se z jejich tlaku vymanily a vstřelily branku, když Pechanec doklepl hlavou míč do sítě po střele Kocourka. Poté šel Ház sám na golmana, ten ho ale vychytal. Následně po faulu Pechancovu střelu z přímého kopu vyrazil golman na tyč. Zanedlouho v další šanci našel Ház Sáblíka, který napálil míč jen do golmana a ten se odrazil k Častulíkovi, který ho dopravil do brány. Ale bohužel z ofsajdu, takže branka neplatila. O chvíli pozděj se opět vyznamenal domácí golman, který vychytal Pechance. Ale místo toho aby Klobouky vedly 5:0, tak v úplném závěru poločasu nacentroval Blažek a jeho centr si Kudela prodloužil hlavou do vlastní brány a bylo srovnáno. Druhý poločas začali opět lépe domácí, ale vážnější šance si nevytvořili. Na druhé straně Ház přihrál Bartoškovi, ten našel Sáblíka, který poslal střelou k tyči Klobouky do vedení. V další šanci netrefil Bartoška míč přesně. A tak přišel trest, když se trefil  Krumpholz. Zanedlouho pěknou střelu Kocourka s obtížemi vyrazil domácí golman. A v úplném závěru Bartoškovu střelu vyrazil domácí golman na tyč a následnou dorážku Sáblíka na břevno.

Sestava:Beněk,Trojáček(C),Častulík,Kudela,Číž,

Sáblík,Hrabina(Obrazek81.Nedavaška),Kocourek,Škvařil(Obrazek60.Bartoška)