ObrazekKrálík 2,Chovančík z pen.,Šánek,Vaculík-Sáblík

Obrazek5.Polách,49.Sáblík,56.Čtvrtlík,63.Škvařil,22.Andrýs D.

ObrazekRozhodčí:Mihálik

Dne 16.8.09 sehrál dorost na hřišti ve Štítné 2.kolo soutěže.

Hned od uvodních minut začal nápor domácích.Ale slibné šance nevyužili.Zanedlouho na druhé straně Sáblíkovu střelu vykopával domácí obránce z brankové čáry.Poté domácí trefili břevno.Z protiútoku šel Andrýs sám na golmana,ale ten jeho šanci zmařil.Domácí si poté vytvořili opět šance,ve kterých je ale vychytal Beněk.Poločas tedy skončil bez branek.Hned v úvodu druhého poločasu se v šanci ocitl Sáblík,ale jeho slabou střelu golman bez potíží pokryl.Poté přišel rozhodující moment zápasu,když domácí za dvacet minut nastříleli pět branek.Poté pěknou střelu Háze vyrazil s obtížemi domácí golman na roh.A z tohoto rohu,který zahrával Kocourek snížil na konečných 1:5 z pohledu Klobouk Sáblík.

Sestava:Beněk(C)-Polách,Petrůj(Obrazek60.Rečka),Kudela(Obrazek71.Číž),Čtvrtlík