ObrazekPechanec-Kindl,Číž,Petrůj,vlastní

Obrazek52.Škvařil,53.Pechanec,79.Ďulík

ObrazekMejzlík

Dne 11.10.09 sehrál dorost doma 10.kolo soutěže s Francovou Lhotou.

V úvodu Pechancovu střelu vykopávali hosté z brankové čáry. Na druhé straně se nedohodli Kudela s Beňkem a Kudela si vstřelil vlastní branku. Na 2:0 zvýšil po zmatcích v obraně Kindl. Zanedlouho zahrával Sáblík po faulu přímý kop, míč skončil na břevně a následně se odrazil na velké vápno, kde přišel další faul hostů, který už Pechanec nechytatelnou střelou ztrestal a snížil na 1:2. O chvíli pozděj to bylo ale opět o dvě branky, když se trefil Číž. A ke konci poločasu hosté přidali zásluhou Petrůje ještě jednu branku a vedli už 1:4. V druhém poločase Klobouky vrhly vše do útoku. Naopak hosté hrozili nebezpečnými brejky. Ale i přes šance na obou stranách zápas skončil výsledkem 1:4 pro hosty.

Sestava:Beněk-Trojáček(C),Kudela,Číž(Obrazek79.Rečka),Škvařil,

Pechanec,Sáblík,Kocourek,Čtvrtlík(Obrazek73.Bartoška)