Obrazek22.Novák P., 79.Maček-26.Neradil

Obrazek19.Novák O.

ObrazekMinarčík

Dne 1.5. sehrál  dorost  22.kolo soutěže doma s Hulínem.

Do zápasu vstoupili lépe hráči domácích, byli aktivnější, důraznější a hráli kombinační fotbal, na který hráči z Hulína neměli odpověď. V 6.minutě zápasu kopali hosté rohový kop, který Jankola točil do vápna, na rozbíhajícího se Neradila a ten dal hlavičkou  branku. Radost hostů ale netrvala dlouho, protože pomezní zvedl praporek, protože míč opustil hrací plochu. Hosté byli rozhořčením bez sebe, když začali napadat domácí celek chytrými nákopy přes obranu. Poté byli domácí  opět aktivnější a ve 22. minutě si  vypracovali rohový kop, který zahrával Ondra Novák a načechral míč na hlavu Patrika Nováka a ten se z malého vápna nemýlil a  poslal Klobouky do vedení. Ovšem po inkasované brance se hráči Hulína opět nadechli a bylo to znát, když ve 26.minutě utekl klobucké obraně po lajně Strnad a jeho centr našel přesně hlavu Neradila a bylo vyrovnáno. Domácí se ale neodradili a hráli pořád dopředu. V šanci trefil Častulík břevno. Ve 40.minutě chtěl překvapit Ház pěknou střelou ze 40 metrů hostujícího golmana, ale jeho dalekonosný pokus skončil jenom na břevně. Poločas tedy skončil 1:1.

Hned od začátku druhého poločasu nastoupil Maček, který vystřídal Háze. Hosté se čím dál tím víc dostávali do útoků. V 53. minutě domácí faulovali hostujícího Neradila a kopal se  přímý kop, po kterém byli hosté blízko k vedení, ale nebylo tomu tak, protože Beňek dvěma krásnými zákroky zneškodnil hlavičku  Neradila i dorážku Hradila. Hosté byli aktivnější, ale po samostatném nájezdu na domácího golmana utočník minul bránu. V 65. minutě šel opět Neradil sám na Beňka, který se šteštím tečoval míč mimo bránu. V 79. minutě se ale vše změnilo, když hostující stoper netrefil míč při odkopu a toho se  zmocnil Maček a  s přehledem proměnil střelou k tyči. Domácí tedy vedli 2:1. Hned v zápětí ale mohlo být srovnáno,když opět skvělý Beňek vytáhl super zákrokem hlavičku Timana. V 81. minutě se Maček dostal postupně přes tři protihráče až na velké vápno, ale míč netrefil přesně.

Zápas tedy skončil výhrou domácích 2:1.

Sestava:Beněk-Častulík, Novák P., Graclík, Novák O.,