ObrazekSáblík z penalty-Hověžák, Kozubík

Obrazek55.Častulík, 81.Novák P., 75.Graclík

ObrazekMinarčík

Dne 3.4.2010 sehrál dorost 18.kolo soutěže doma s Vlachovicemi.

Domácí chtěli odčinit podzimní porážku, když ve Vlachovicích prohráli 2:1. A také začali slibně, když se Pechanec hned ve 3.minutě krásně uvolnil přes dva hráče, ale z ostrého úhlu tváří v tvář hostujícímu brankáři těsně minul branku. Poté byla hra docela vyrovnaná a když si oba celky mysleli, že odejdou po poločase do kabin za nerozhodného stavu, tak se trefil Hověžák a poslal Vlachovice do vedení. Do druhého poločasu přišli domácí s obrovským odhodláním vyrovnat, ale místo toho přišla další pohroma, když po nešťastném odrazu zvýšil na 2:0 Kozubík. Zanedlouho však po krásném úniku Nováka byl faulován v pokutovém území Častulík a kopala se penalta, kterou  proměnil Sáblík a snížil na 1:2. Tento stav však vydržel i přes šance domácích až do konce utkání.

Sestava:Beněk-Častulík, Novák P., Trojáček, Graclík

Kocourek, Sáblík, Dubčák, Kováč(C), Pechanec(Obrazek46.Andrýs)