Obrazek66.Krahula

ObrazekSkalický,Dokoupil,Bělunek

Obrazek150

Dne 20.9.09 sehráli muži 7.kolo soutěže v D.Bečvě.

Po dvaceti minutách nebezpečnou střelu Nahodila zneškodnil golman domácích. Na druhé straně šel domácí útočník sám na Marcaníka, ten ho ale vychytal. V další šanci zmařil střelu Zoubka opět domácí golman. V 33.minutě si centrovaný míč Šeny srazil hlavou do vlastní brány Martinek a bylo to 1:0. O minutu pozděj fauloval Marcaník pronikajícího útočníka a kopala se penalta. Tu se štěstím proměnil Kozák a Bečva vedla 2:0. Do druhého poločasu nastoupili aktivněji domácí, ale v šancích je vychytal Marcaník. V 63.minutě snížil nechytatelnou střelou z přímého kopu Ptáček. Ten samý hráč mířil o chvíli pozděj hlavou těsně vedle. Domácí si už do konce zápasu náskok uhlídali a zvítězili 2:1. Klobouky navíc hrály od 66.minuty bez vyloučeného Krahuly.

Sestava:Marcaník-Kozubík,Častulík,Martinek,Nedavaška,