Obrazek53.Krahula, 61.Kachlík, 63.Beňo-81.Šimčík

Obrazek30.Beňo, 87.Maňas

Obrazek Holub, Hrbáček, Březáček

Obrazek250

2.5.2010 Dosud první Valašské Klobouky sehrály doma utkání 22.kola soutěže proti devátému týmu v tabulce Lukovu.

Ze začátku utkání to byla oťukávaná obou celků. Postupem času byli aktivnější dopředu domácí, kteří ale vyložené šance neproměnily. I hosté měli šance,které ale také promarnily.

Poločas tedy skončil bez branek 0:0

Druhý poločas dostali domácí hráči pod tlak soupeře, který ovšem chyboval až v 53.minutě, když uklidil levačkou míč do branky Krahula. Stav byl tedy 1:0. A netrvalo dlouho a znovu se měnilo skóre utkání, když skvělým průnikem v 61.minutě přes dva obránce prošel Kachlík a nechytatelnou střelou zvýšil na 2:0 pro domácí. Ale to ještě nebylo ze strany domácích všechno, když v 63. minutě našel přesný centr Beňa, který si zpracoval míč a nekompromisně ho uklidil do sítě hostů. Stav byl tedy 3:0 Skóre se měnilo do konce utkání už jen jednou a to, když po zmatcích v obraně nechtěným lobem přehodil domácího gólmana hostující Šimčík.

Klobouky tedy doma vyhrály 3:1 a jsou pořád na prvním místě v tabulce.

Sestava:Marcaník-Nedavaška, Ptáček, Martinek, Častulík,