Obrazek67.Kachlík

Obrazek150

ObrazekSkalický, Havránek, Mikoška

22.5.2010 zajížděl náš celek do nedalekých Vlachovic, kde na naše svěřence čekalo další derby v této sezoně.

Zápas začal taktickou okopávanou obou celků. Do vyloženějších šancí se zprvu utkání nedostával ani jeden z obou celků. Oba týmy testovali svou psychickou i fyzickou odolnost, ale laškování už bylo dost. V první šanci utkání mířil v dobré pozici Beňo jen do golmana. Ale 3.minuty před koncem prvního poločasu se ujali vedení tzv. brankou do kabiny domácí, když se o to postaral Doruška. Stav byl tedy 1:0 pro domácí. Do konce poločasu už se nic významného nestalo a domácí si uhlídali své poločasové vedení.

Do druhé poločasu vlétli lépe hráči hostujícího celku. Dokonce se nám i podařilo vyrovnat, když 54. minutě zahrával přímý kop z velkého vápna Kachlík a ten se nemýlil krásnou ranou do šibenice. Mohli jsme přidat i další branku, ale rozhodčí ji neuznal, protože pomezní už měl nad hlavou praporek, ale o ofsajd se v žádném případě nejednalo, protože míč šel za obranu od domácího hráče. V další šanci neuspěl Nevrlka, jeho střelu totiž zblokoval na poslední chvíli obránce. Stav 1:1 netrval dlouho, když se ve 63.minutě po velkých zmatcích v naší obraně nejlíp zorientoval Míča a hlavou poslal domácí opět do vedení. Klobouky už se otřepávali z brankového odskoku domácích, ale marně, když v 75.minutě dal za utkáním poslední golovou tečku Vavrys. Zápas tedy skončil výhrou domácího celku 3:1.

Sestava:Marcaník-Nedavaška, Baláž, Martinek, Častulík,